Choď na obsah Choď na menu
 


Päťdesiatytretí ročník udeľovania amerických hudobných cien Grammy sa v nedeľu v Los Angeles ešte ani poriadne nezačal, no speváčka Lady Gaga sa už postarala o očakávané spestrenie.

Lady Gaga a jej teatrálny príchodFoto: SITA/AP


Na tohtoročné udeľovanie hudobných cien Grammy neprišli všetci „po svojich“. O rozruch sa opäť postarala extravagantná speváčka Lady Gaga, ktorú na červený koberec priniesol na nosidlách sporo odetý hárem. Speváčka sa ukrývala v obrovskom vajci, cez ktoré presvitali len jej čierne rukavice a okuliare rovnakej farby. Z vajca, v ktorom podľa agentúry Reuters strávila s kyslikovou maskou až tri hodiny, „sa vyliahla“ až priamo na pódiu, kde zaspievala nový singel Born This Way (Takto narodená). Vlani vyvolala 24-ročná speváčka búrlivú diskusiu, keď prišla na odovzdávanie cien MTV Video Music Awards v šatách vyrobených z mäsa. Očividne nesklamala ani na Grammy.

 

Rihanna v rafinovaných šatách od Jean Paul GaultieraFoto: SITA/AP

Ostatní hostia sa na 53. ročník udeľovania amerických hudobných cien Grammy dostavili bez škandálov. O pozornosť sa postarali pásikavé šaty 22-ročnej speváčky Rihanny z dielne Jeana Paula Gaultiera, ktoré zdanlivo viac odhaľovali, ako zakrývali. Viac hladkej kože ukázala i R'n'B speváčka Ciara a na ultrakrátke strieborné šaty nedala dopustiť ani latino diva Jennifer Lopez. Na anjelsky vzhľad tentokrát stavila Katy Perry v bielej róbe s krídlami. Viac ako krídla z peria však pútala pozornosť jej podprsenka posiata drobnými trblietavými kamienkami.

Tohtoročným objavom hudobnej scény sa stala 26-ročná džezová muzikantka Esperanza Spalding, ktorá na červenom koberci žiarila v jasnej zelenej róbe a v zábavných topánkach z dielne Kobi Leviho. Dcéra herca Willa Smitha Willow Smith, ktorá uplynulé leto prerazila na hudobnú scénu so singlom Whip my hair, za tohtoročný outfit asi veľa slávy nezožne. Tenisky na platforme, zlatohnedá „zástera“ a kabelka pripomínajúca zvonkohru pre deti neboli najšťastnejšou kombináciou. Speváčke to však každý rýchlo odpustí – veď na torte sfúkla zatiaľ len 10 sviečok.

Ďalšie outfity z červeného koberca si môžete pozrieť vo fotogalérii:

Zdroj? webnoviny.sk

Lady GaGa prišla na udeľovanie cien Grammy vo veľkom štýle - vo vajci. Autor: SITA
 
Azda najväčším prekvapením od svojho vzniku boli víťazi hlavnej kategórie album roka. Tú totiž nezískali favoriti, ktorí mali najviac
nominácii ako Eminem, Lady Gaga, Jay-Z,
Lady Antebellum alebo Bruno Mars, ale kanadská rocková kapela Arcade Fire, ktorú favorizoval naozaj iba málokto.

 

Speváčka Lady Gaga prichádza ukrytá v obrovskom vajci na udeľovanie amerických hudobných cien Grammy

Speváčka Lady Gaga prichádza ukrytá v obrovskom vajci na udeľovanie amerických hudobných cien Grammy.

Kontroverzná speváčka Lady GaGa (24) bola nominovaná v šiestich kategóriách, no podarilo sa jej uchmatnúť "len" dve ocenenia. Triumfovala v kategórii ženský vokálny výkon v pope a v kategórii za popový vokálny album
"The Fame Monster".

 

Speváčka Lady Gaga prichádza ukrytá v obrovskom vajci

Speváčka Lady Gaga prichádza ukrytá v obrovskom vajci na udeľovanie amerických hudobných cien Grammy.

A nebola by to Lady Gaga, ktorá by na seba neupútala pozornosť netradičným spôsobom. Speváčka zvolila naozaj originálny nápad. Na udeľovanie cien Grammy prišla vo veľkom štýle, keď ju na nosidlách doniesli štyria sporo odetí mladíci v gigantickom vajci. GaGa prišla vo vajci aj na vystúpenie, oblečená bola v latexovom kostýme a zaspievala svoj nový singel Born This Way, ktorý sa stal najsťahovanejšou skladbou z internetu
v 21 štátoch.

 

Lady GaGa opäť nesklamala: Priviezla sa vo veľkom vajci!

Zdroj:  Youtube.com, Tivi.sk

 

Po nedávnom faux paux popovej speváčky Christiny Aguilery, ktorá počas finále amerického futbalu zabudla text hymny, prišlo ďalšie. Aguilera patrila medzi ozdoby tohto večera, ktorý spestrila svojím vystúpením. Po ňom však neudržala rovnováhu a rozpleštila sa priamo na pódiu.

Trapas Christiny Aguilery: Zrúbala sa rovno na pódiu!

Zdroj:  Youtube.com, Tivi.sk

 

O prekvapenie večera sa postarala aj speváčka Katy Perry (26), ktorá bola tento večer
nominovaná v štyroch kategóriách. No domov odišla s prázdnymi rukami. Zato prvýkrát ukázala fotografie
zo svojej svadby
a to na videoprojekcii počas svojho vystúpenia. Katy odspievala hity Not Like the Movies a Teenage Dream a počas jej spevu mohli diváci vidieť zábery z jej svadby ako aj svadobný bozk s manželom Russellom Brandom.

 

Katy Perry prvýkrát ukázala snímky zo svadby

Zdroj:  acs, Tivi.sk

Zdroj: cas.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.