Choď na obsah Choď na menu
 


        HONEWS

            HoT NeeeeWS 1!

                     Po vzlete príde pád - Twilight

Možno bude tiecť krv a nielen tá filmová! Milióny obdivovateliek Roberta Pattinsona (24) a milovníčok ságy Súmrak to určite nenechajú len tak.

Poriadne ich totiž rozzúrila správa o tom, že tretí diel tejto ságy s podtitulom Zatmenie vedie nominácie na Zlatú malinu. Táto nelichotivá cena sa každoročne udeľuje v predvečer Oscarov za najhoršie filmové počiny roka.

A upírska romanca obsadila najviac, až deväťkategórií - nielen za Najhorší film, ale aj v kategóriách Najhorší herac ( Robert Pattinson ) a Najhoršia herrečka ( Kristen Stewart ), Najhorší herac vo vedľajšej úlohe, Najhorší režisér či Najhorší scenár. Otázne je, či budú mať novodobé idoly tínedžeriek dostatok odvahy a nadhľadu, aby si po sošku aj prišli.

                Hot NeeeWS 2!

            Skrotenie zlej ženy - Lady Gaga

Davy jej mužských obdivovateľov sa zrejme poriedne preriedia! Lady Gaga (24) totiž napriek svojmu škandalóznemu vystupovaniu zjavne verí na tradičné hodnoty, a preto oznámila, že sa ide vydávať.

Jej vyvoleným je hudobník Luc Carl (30), s ktorým chodí už od roku 2005. Dvojica spolu dokonca strávila aj vianočné sviatky u Lucovej rodiny v Nebraske, kde už dohadovali podrobnosti. No, ako sa zdá, v dohľadnom čase to ešte nebude. "Dátum svadby si zatiaľ nestanovili.

Veď ona nemá ani poriadny prsteň, lebo Luc si ho nemôže dovoliť," prezradil speváčkin známy. Otázne teda je, ako dlho vydrží zväzok, kde manželka zarába nepoorovnateľne viac ako manžel.....

copy by: www.h2o-h2o123.estranky.cz

             HoT NeeeWS 3!

                                                      ( FOR SINDY)

        Shakira šokuje: Rozchod po 11-tich rokoch!

 

Shakira sa rozišla so svojím dlhoročným argentínskym priateľom. Kolumbijská popová hviezda to v pondelok oznámila na svojej webovej stránke.
Rozchod považuje dlhoročná dvojica za dočasný.
Zdroj: buzznet.com
Shakira a Antonio de la Rua uviedli, že sa v auguste rozhodli na chvíľu "si oddýchnuť" od svojho 11-ročného  vzťahu, ale doteraz o tom mlčali.

Svoj rozchod považuje dvojica za dočasný, pričom de la Rua, ktorý je synom bývalého argentínskeho prezidenta, bude mať naďalej na starosti speváčkine obchodné a pracovné záležitosti.

Človek z blízkeho okruhu páru, ktorý si neželal byť menovaný, povedal, že Shakira a Antonio sú teraz spolu v Paríži.

Tridsaťtriročná Shakira v rozličných rozhovoroch v roku 2009 uviedla, že je pripravená mať deti.

Zdroj: TASR ,PS:ja som to zohnala TU

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

....

(miša, 8. 3. 2011 16:08)

super clanok

:D :D :D

(Nikusqa-tvoje affs, 4. 3. 2011 20:16)

astikaaa :D :Dto je teda

GOOD články

(Icey, 17. 2. 2011 19:18)

...........

(ViKá, 8. 2. 2011 11:19)

super články

ani to ani to

(Buble, 7. 2. 2011 19:34)

mna Twilight ani upírske denníky nezaujali mám síce twilight stiahnuty ako knihu ale je to po česky ja radšej školu noci...

Ja som rada

(Icey, 6. 2. 2011 14:14)

Ja som rada lebo mám nervy z tej twilight mánie!!! Upírske denníky sú lebšie!!!

Hem...

(Sindy, 4. 2. 2011 12:48)

Dik za tú Shakiru :D

???

(Sindy, 4. 2. 2011 12:33)

TWILIGHT-je naaaj :D