Choď na obsah Choď na menu
 


Nie!nie je to Marianna Ďurianová-super moderátorka,ani Monika Hilmerová-super herečka...ani moja obľúbená-Lady Gaga-najjjj speváčka!!!Ja nehovorím,že ich úspech nie je vydretý-určite je,ale...Lady Gaga musí mať vrodený cit spievať,moderátorkou sa dokáže stať takmer hocikdo a herečkou tiež,samozrejme treba preto veľa urobiť,ale dá sa!Ani Madonna to nie je!!!Sú to športovci,o ktorých väčšina z nás ani nevie.Nho-viete kto to je Lindsey Vonn,Julia Mancuso,Tina Maze alebo Lara Gut?Jasná páka že nie!Všetky sú to lyžiarky.Napr.Lindsay je svetová jednotka v zjazde,Je to môj veľký vzor! Jej úspech je vydretý,a musí trénovať skoro každy deň! Sú to všetky lyžiarky.Tak si z nich berme príklad!!! Sú to aj iný športovci,ale ja závodne lyžujem tak som sa sústredila práve na to,takisto jazdci na koňoch a...a iných nepoznám!!!!!!!!!!!!!!!

 

                                                                                                                                                                           

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

PRE anonymus

(Roxy, 24. 1. 2011 21:57)

Máš pravdu,sorry

........

(Buble, 21. 1. 2011 19:34)

ja sa moc do sportu nestaram tiez to nemam v nohe poriadku...a ked uz tak môžem len plavat byciklovat a jazdit...tiez nikto nepozna niakeho jazca na koni napriklad a ke ide o Gagu tak to podla mna nie je prava hudba nikomu neberiem jeho názor ale skus si pozriet taku Evanesence -my imortal

no...

(anomymus, 20. 1. 2011 15:18)

to skutocni luda su doktori a tak! a ne dajaky sportovci, ktory tak ci tak sutazia len pre svoj uspech. ale ti a takich vecah nemozes vedet, lebo si svetova! to je umenie niekomu zachrani zivot, ty trapka!

...

(siba, 20. 1. 2011 14:34)

No veru ju nepoznám... Ale ani nelyžujem odkedy mám problémy s kolenom! Ale inak môže byť dobra...

aj aj milujem Lindsey Vonn

(čačika, 15. 1. 2011 20:47)

a niekedy aj maria Riesch je dobrá :-) aj Lindsey najmä v zjazde...